FORUM AKWARYSTYCZNE CZĘSTOCHOWA

FORUM AKWARYSTYCZNE CZĘSTOCHOWA Strona Główna FORUM AKWARYSTYCZNE CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWSKIE FORUM AKWARYSTYCZNE

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TwojaRafa.pl Akwarystyka Morska Częstochowa
Autor Wiadomość
TwojaRafa.pl 
Akwarystyka Morska

Wysłany: 2016-12-03, 20:30   TwojaRafa.pl Akwarystyka Morska Częstochowa

Witam,

Bardzo miło mi powitać wszystkich użytkowników forum AkwaCzest.pl :D

5 Listopada miało miejsce otwarcie naszego morskiego świata pod adresem ul. Szajnowicza-Iwanowa 59, w związku z tym zapraszam wszystkich do odwiedzin i zakupów.

Chcieli byśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów, dlatego wprowadzamy do ciągłej sprzedaży produkty, które dotychczas były niedostępne w Częstochowie firm takich jak: Natures Ocean, Royal Nature, Microbe-Lift, Seachem, AquariumMunster, Prodibio, Tunze czy Maxpect.

Dokładamy także wszelkich starań by w ciągłej sprzedaży można było znaleźć u nas rzadko spotykane w handlu koralowce. Specjalnie dla Was rybki są poddawane kwarantannie, sprawdzamy czy przyjmują pokarm zastępczy a koralowce są czyszczone ze wszystkich "nieproszonych gości". Wszystkie zwierzaki co do których mamy wątpliwości, zostają u nas a Klient może konkretne zwierzę zarezerwować. Taka polityka zapewnia Wam wysoką jakość oferowanych zwierząt oraz pewność stanu zdrowia, co jest dla nas priorytetem.

Oprócz zwierząt i chemii oferujemy również cały, potrzebny do akwarystyki morskiej sprzęt: od filtra odwróconej osmozy poprzez oświetlenie, hydraulikę po odpieniacze białek.

W lokalu znajduje się także nasz duży projekt, tj. zbiornik wystawowy o pojemności 1200l. Zapraszamy Was do obserwowania jak powstaje i nabiera życia nasza sklepowa kropla oceanu.

Na naszym FanPage'u dostępnym pod adresem : www.facebook.com/koralowce umieszczamy na bieżąco promocje i konkursy.

Na naszej stronie : www.TwojaRafa.pl można zobaczyć większość zwierząt, które są dostępne.

Kilka losowo wybranych:

Specjalnie dla czytelników Forum AKWACZEST mamy grudniową promocję: na hasło AKWACZEST mamy 15% rabatu na zwierzaki i 5% na inne produkty.

Michał 
Administrator
współzałożyciel

Wysłany: 2016-12-04, 14:30   

Fajnie ze w naszym mieście powstał kolejny poważny sklep akwarystyczny ;)
ma sie rozumieć ze chemie z oferty posiadacie na sklepie w razie czego ?
27 L - Borneo-Kostka

TwojaRafa.pl 
Akwarystyka Morska

Wysłany: 2016-12-04, 22:20   

Witam,

Zdecydowaną większość tak, wiadomo zdarza się że jest tzw. "rzut" i klienci wykupują np. wszystkie kleje do koralowców. Mamy praktycznie raz w tygodniu poważniejszą dostawę chemii więc staramy się być na bieżąco z potrzebami klientów.

matejoz 

Wysłany: 2016-12-10, 13:28   re

Byłem wczoraj i powiem krótko bardzo udane zakupy ... Wybór lpsów olbrzymi ... rarytasy też są ... no i 15% rabatu :)

konrad183 

Wysłany: 2016-12-10, 15:09   

Dwa błazenki i mandaryn zakupione, jedzą i zdrowiutko hasają po słoiku.

matejoz 

Wysłany: 2016-12-20, 21:11   re

Byłem dzisiaj znowu i kupiono dwa lpsy na święta :) (wg mnie sklep ma bardzo duży wybór lpsów - korali które uwielbiam i które tak naprawdę najlepiej reprezentują morską faunę) .. korale od znanych i cenionych importerów więc i cena "adekwatna" (wg niektórych drogo - ale to żaden argument) zawsze możesz szukać tańszych odpowiedników które nie bedą niestety tak wyglądać nigdy (wystarczy porównać chociażby odmiany zoa) ... no i nadal działa rabat na hasło akwaczest :)

PS zamierzam w dziale galeria (i ile to kogoś interesuje) niedługo wstawić kilka zdjęć macro (nowe "lustro" i nowy obiektyw macro do "lustra") nowych nabytków i filmik z dolnego piętra baniaka (tam gdzie są lpsy) ...

konrad183 

Wysłany: 2016-12-20, 23:41   

Ojjj Mateusz ja jestem jak najbardziej ZA Twoim pomysłem, dawno też nie aktualizowałeś fotek swojej bańki.

MichałK 
Moderator

Wysłany: 2017-01-05, 07:22   

Znalazłem wywiad z Łukaszem :

http://czestochowa.wyborc...estochowie.html

TwojaRafa.pl 
Akwarystyka Morska

Wysłany: 2017-01-20, 12:55   

Witam wszystkich,

Jako że zima to taki smutnawy i ciemny okres, rozpoczynamy zimową wyprzedaż przed spodziewaną dostawą z Australii.
Wszystkie koralowce jak leci - 20% taniej. Zmiany wprowadzone na stronie sklepu, stany aktualizowane na bieżąco.

Zapraszamy

Odpowiedz do tematu